درباره ما

تاریخچه ما

درباره کیمیا پارس شایانکار

تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده و فروشنده مواد اولیه شیمیایی، مواد معدنی و کود های کشاورزی

کیمیا پارس شایانکار در سال ۱۳۸۰ با مدیریت واحد در راستای فرآوری، تولید سفارشی و تأمین مواد اولیه شیمیایی، مواد معدنی وکود کشاورزی به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور از یک سو و واردات و صادرات و فروش گسترده مواد شیمیایی، مواد معدنی فعالیت خود را آغاز کرد. و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات فروش و تأمین به موقع کالا، رضایت مشتریان را جلب و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می گردد. شادمانیم که با فعالیت مستمر، به سهم خود توانسته ایم در تأمین مواد اولیه شیمیایی – معدنی و مواد اولیه کود کشاورزی در یاری رسانی به چرخه تولید در کارخانه های کشور در بخش صنعت و معدن وکشاورزی کشور ایفای نقش نمائیم.
۱- بازاریابی و فروش:
کیمیا پارس شایانکار با تکیه برآمار، اطلاعات، بررسی مستمر بازارها و شناخت کافی از فعالان حوزه شیمیایی، معدنی و کشاورزی، اعم از تولید کـنندگان، مصرف کـنندگان، تجارت داخلی و خارجی، خریـداران، صادرکـنندگان و فروشـندگان، علاوه بر فعالیت مستقل خود، آمادگی دارد در خصوص بازاریابی و فروش محصول تولیدی واحدهای تولیدی و کارخانجات و در قـالب فروش انحصـاری و برندسازی داخـلی و صـادراتی کالاها، با بهره مندی از کارشنـاسان خبره و مطلع و شبـکه گسترده تبلیـغات و بازاریابی خود، بازارفروش پایداری را برای محصـولات وکالاهای سایر موسسات این حوزه فراهم سازد.

۲- واردات و صادرات:
در زمینه تجارت خارجی فعالیت های شرکت شامل موارد ذیل می باشد:

۲-۱- واردات مواد اولیه شیمیایی بنا به سفارش با قیمت مناسب و کیفیت بالا از کشور های مورد نظر به سفارش شرکتها و کارخانه های تولیدی کشور با توجه به اصالت مواد شیمیایی
۲-۲- مشـارکت و همکـاری با واردکـنندگان مواد شیمیایی در زمینه بازاریابی، فروش و برنـدسازی کالا های وارداتـی
۲-۳- صادرات تولیدات داخلی کارخانه های کشور که دارای پتانسیل و ظرفیت صادراتی هستند و به لحاظ کیفیت دارای مزیت نسـبی می باشند اعم از مواد اولیـه شیمیایی، مواد معدنی و کود کشاورزی جزو افتخـارات این مجمـوعه می باشد.
۲-۴- ارائه خدمات صادراتی از قبیل بسته بندی اصولی، تشریفات امورگمرکی و تحویل کالا در هر یک از مرزهای خروجی کشور.
۲-۵- با توجه به تجربیـات و شنـاخت راهکار ها و بستـرهای اجرایی امر، مشاوره و مباشرت برای فروش و صـدور کالاهای تولیدکنندگان داخلی به کشورهای همجوار برای افزایش فروش و صادرات کالاهای تولیدی داخل خریداری مواد اولیه آنان

لـذا از کلیه تولیدکـنندگان مواد شیمیایی، مواد معدنی و کودهای کشاورزی و تولیدکـنندگان ریزمغـذی های کشاورزی دعوت می نمائیـم که ضمن تماس و همکاری با این شرکـت از خدمات تخصصی صادراتی به منظـور بازاریابی و فروش حرفه ای در داخل کشور این شرکت بهره مند شوند.

۳- همکاری های پژوهشی و تجاری سازی تحقیقات :
با توجه به زمینه های مساعـدی که برای تنـوع سبد صادراتی کشـور فراهم شده است، کیمیا پارس شایانکار فعالیت در زمینه تجاری سازی نتایج تحقیقات و تولید محصولات جدید را یکی از راهبردهای جدی خود قرار داده، از همه پژوهشگران و پژوهشکده ها و مجموعه های تحقیقاتی سراسر کشور در این زمینه دعوت به همکاری می نماید.
امید است این تعامل علمی رهگشای تولید سهـل و آسان بعضی از مواد اولیـه مورد نظـر ما و مورد نیاز کشـور از جمله در زمینه مواد شیمیایی و مواد معدنی و کودها و خصوصـاً گوگرد محلول (گوگرد معلق در آب) و بعنوان سـم گوگردی و سایر مواد دیگر…. گردد.

خدمات ماتماس با ما